24.5.2019

Zástupci CCHC se zůčastnili kooperačního semináře s čínskou provincií Zhejiang

Dne 23. května 2019 se v Praze zástupci CCHC zúčastnili kooperačního semináře, jehož cílem byl rozvoj spolupráce mezi Českou republikou a čínskou provincií Zhejiang v oblastech investic, obchodu, technologií, vědy a výzkumu.

Semináře se zúčastnilo více než 70 čínských firem z provincie Zhejiang. Zástupci Czech China Centra uzavřeli při této příležitosti dohody a smlouvy v oblasti bezpečnostních kamerových technologií, vývozu a dovozu v metalurgii a e-commerce.

 

 

 

 

 

 


Další aktuality >>

NAŠE CÍLE

Hlavním cílem spolku Czech - China Centrum je rozvíjení činnosti směřující k podpoře a všestrannému rozvoji styků mezi občany a organizacemi České republiky a Čínské lidové republiky na úseku podnikání, zaměstnávání, ekonomického rozvoje, vědy, techniky a umění, studia a vzdělávání, překladatelství a badatelství, výzkumných a vývojových programů, kultury, školství, podpory a ochrany mládeže, turistiky, ochrany přírody a životního prostředí, zdraví, sportu a tělovýchovy, investic a ochrany investic a humanitárních činností. Jedním z hlavních cílů je rozvoj a šíření Čínské medicíny v České republice, rozvoj projektů „smart cities“ ve spojení s vytvářením nových partnerských vztahů mezi městy České republiky a Čínské lidové republiky. Spolek rozvíjí svou činnost s podporou osob činných v politické sféře České republiky. Především chceme podporovat vzájemné poznávání a spolupráci v zájmových oblastech, napomáhat ke zvyšování úrovně spolupráce a za tímto účelem získávat jednotlivce i skupiny všech kategorií pro tuto spolupráci. Chceme napomáhat spolupráci podnikatelských subjektů a měst.
Czech - China Centrum

Kontakty

Czech – China Centrum, z. s.
Rohanské nábřeží 693/10
186 00 Praha
Česká republika
T: +420 220 560 686
E: info@chinacentrum.cz
www.chinacentrum.cz